Tlačiarne štítkov

V našej ponuke tlačiarní štítkov (etikiet) nájdete tlačiarne vhodné pre každú prevádzku. Od vysoko výkonných tlačiarní pre náročné výrobné linky a prevádzky, mobilné tlačiarne pre využitie v teréne, tlačiarne strednej triedy pre potlač etikiet čiarovým kódom v stredne veľkých objemoch, až po stolné tlačiarne čiarového kódu malých rozmerov, vhodných pre prevádzky s nízkými objemami tlače. Ponúkame kompletné riešenie pre tlač etikiet od svetového výrobcu TSC.

Stolné tlačiarne čiarových kódov a etikiet.

Naše tlačiarne prekonávajú konkurenciu - nenájdete stolné tlačiarne čiarových kódov a etikiet na trhu, ktoré ponúkajú viacero funkcií a výkonu v tejto cenovej kategórii. Široký výber modelov zaručuje správne riešenie pre akékoľvek použitie - od identifikácie pacientov a návštěvníkov kulturnych akcí až po tlač regálových a expedičných štítkov. Naše tlačiarne sú štandardne vybavené funkciami, ktoré sú v ponukách mnohých konkurenčných tlačiarní za príplatok. Naučťe sa oceniť výhody našich tlačiarní. Sú spoľahlivé, úsporné a veľmi jednoducho nastaviteľné. Naše stolné tlačiarne už našli uplatnenie v celej rade priemyslových odvetví.

Priemyselné tlačiarne čiarových kódov a etikiet.

Vo výrobe, na montážnej linke, ale i v celom dodávateľskom reťazci zaisťujú priemyslové tlačiarne čiarových kódov a etikiet bezproblémovú idtentifikáciu a dohľadateľnosť produktov. Nami dodávané modely tlačiarní sú vysoko výkonné, robustné a veľmi spoľahlivé.

Prenosné (mobilné) tlačiarne čiarových kódov a etiket.

Mobilné tlačiarne Vám sú k dispozícií nech už sa pohybujete kdekoľvek. Vďaka obrovskej kapacite batérie sa na nich môžete spoľahnúť 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Mobilné tlačiarne máme v následujúcich šírkach: 2", 3" a 4".