O nás

Kto sme?

 

Spoločnosť JM Selekt s.r.o. je obchodno - výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá dodávkou identifikačných systémov a súvisiaceho spotrebného materiálu predovšetkým pre výrobné a logistické spoločnosti.

Máme za sebou silných partnerov s medzinárodným pôsobením. Naším cieľom je poskytovať firmám kvalitné systémy a materiál s komplexnou starostlivosťou a podporou.

Charakteristika a ciele spoločnosti

Ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne. Máme radi otvorenú komunikáciu, pri ktorej sa snažíme už pri začiatkoch spolupráce šetriť náklady spoločnostiam, a poskytnúť im aj know - how v oblasti identifikácie a skladovania produktov a materiálov. 
Našou prioritou je poskytovať rýchlu výrobu a expedíciu spotrebného materiálu súvisiaceho s identifikáciou. Uvedomujeme si, že pre spoločnosti je okrem kvality materiálov veľmi dôležitým faktorom aj včasné dodanie, a preto pre našich zákazníkov držíme materiál vždy skladom a dokážeme expedovať už do pár hodín po objednaní.
Okrem spotrebného materiálu a prodkutov pre identifikáciu ponúkame aj komplexné SW vybavenie pre výrobné a logistické spoločnosti. Máme v tejto oblasti viac ako 25 ročné skúsenosti a našim cieľom je spojiť náš WMS a výrobný systém s kvalitnými produktami a súvisiacim spotrebným materiálom.